фото frautest conceptТест визначає термін вагітності в тижнях з моменту зачаття в домашніх умовах.

Принцип дії: визначення кількості особливого «гормону вагітності» хоріонічного гонадотропіну людини (ХГЛ) в сечі, який починає вироблятися плацентою, що розвивається незабаром після зачаття, концентрація цього гормону в крові зростає і досягає свого максимуму на терміні 8-12 тижнів.

Виріб призначений для самоконтролю!

• FRAUTEST concept це швидкий, простий і зручний експрес-тест, який можна проводити в будь-якому місці і в будь-який час доби. Однак, концентрація ХГЛ в ранковій сечі максимальна, тому на ранніх термінах затримки, ми рекомендуємо проводити тестування вранці. Перед проведенням тесту слід уникати надмірного вживання рідини і сечогінних препаратів.

• Висока чутливість тесту дозволяє виявляти ХГЛ в концентрації від 10 мМО/мл, що забезпечує діагностику вагітності вже за 2-3 дні до передбачуваної дати затримки менструації. Однак, відсутність позитивного результату в цей період може вказувати на низький рівень ХГЛ, недостатній для його визначення, тому проведіть повторне тестування в перший день очікуваної менструації. Терміни визначення залежать від особливостей менструального циклу: моменту овуляції, швидкості настання запліднення та індивідуальної динаміки зростання концентрації ХГЛ в сечі.
• Тест є напівкількісним і, при позитивному результаті, показує термін вагітності.
• Тест можна використовувати тільки один раз.
• Тест необхідно використовувати протягом 24 годин після відкриття упаковки. Проведення тесту пізніше може дати неправильний результат.

• Кількість тижнів вагітності визначається наявністю рожевих ліній в тестових зонах 1, 2 і 3 на тест-касеті. Інтенсивність забарвлення лінії в тестових зонах 1, 2 і 3 може залежати від концентрації ХГЛ в сечі і тому будь-який їх відтінок приймається за позитивний результат.

Вміст упаковки: 1 тест–касету з ковпачком.
Виробник: NG Biotech, Z.A. Courbouton, secteur 1, Atelier Relais Le Tremplin, 35480 Guipry
Країна виробництва: Франція
Сертифікат: №
UA.TR.039-660 від 08.05.2018р.
Декларація про відповідність: №ТФ-04FC/2018 від 10.05.2018р.
Термін придатності: 2 роки

Cloudim vertical tab