prezyІснують презервативи різної форми — класичні, контурні анатомічні, рельєфні, підвищеної міцності, збільшеного розміру. Анатомічні особливості диктують необхідність широкого асортименту: дуже важливо, щоб кожен потенційний покупець міг знайти позицію, яка підходить саме для нього.

При цьому варто враховувати, що презервативи використовуються не тільки для контрацепції і захисту від ЗПСШ, а й для внесення різноманітності в сексуальне життя — наприклад, презервативи підвищеної міцності для анального сексу. Деякі види презервативів вирішують цілком конкретні проблеми: бензокаїнова змазка знижує чутливість головки і дозволяє продовжити статевий акт, уникнувши передчасної еякуляції.

Зберігаються презервативи при температурі  від 00С до + 250С в сухому, захищеному від прямих сонячних променів місці.

Термін придатності: 5 років.

vizit_logo

Презервативи VIZIT випускаються в трьох цінових сегментах: middle, middle + і premium. Це три серії, розраховані на абсолютно різних споживачів, від студентів до заможних людей, які обирають саме цей метод контрацепції:

VIZIT — middle-клас
VIZIT HI-TECH — middle +
VIZIT ELITE — premium
Презерватив класу premium упакований в buttercup, індивідуальний пластиковий контейнер, що виключає неправильне надягання.

Під торговою маркою VIZIT випускаються також спеціальні товари: Вібраційні та ерекційні кільця Pleasure і презервативи для УЗД.

logo sico

Презервативи, що випускаються під брендом Sico, традиційно демонструють оптимальне співвідношення ціни і якості.
Продукція поставляється в упаковках по 3 і 12 штук — залежно від серії.

logo viva

Якісні презервативи економ-класу, популярні серед населення. Поставляються в упаковках по 3 штуки та 12 штук.

Також під торговою маркою Viva випускаються презервативи для УЗД.

 

Cloudim vertical tab