plastУ даному розділі представлені пластирі наступних торгових марок:

LUXPLAST — медичні пластирі
EXTRAPLAST — лікувальні та косметичні пластирі
FRAUPLAST — пластир від менструального болю

luxplast-logo_sm

LUXPLAST — це повітропроникні медичні пластирі від стандартних бактерицидних до спеціальних, наприклад, очних. Надійна фіксація забезпечується за рахунок гіпоалергенного клейового покриття. Пластирі випускаються в різних форматах: наборах, стрип-стрічках та котушках. Виготовляються на нетканій, тканинній, шовковій, поліуретановій або полімерній основі.

Набори та стрип-стрічки
Пластирі для різних медичних цілей — стандартні, універсальні, від мозолів, для пальців, очні, дитячі.

Наприклад, у центрі подушечки пластиру для лікування сухих мозолів LUXPLAST знаходиться спеціальне поглиблення з лікувальним складом, що включає саліцилову кислоту. Саліцилова кислота — це ефективний, безпечний і безболісний кератолітик.
Кровоспинні водостійкі пластирі з гіпоалергенним покриттям зупиняють кровотечу за 1-2 хвилини, що можливо завдяки адсорбуючої подушечки, просоченої активною речовиною m • doc ™.

Усі лікувальні пластирі повітропроникні, гіпоалергенні, мають поліпшений клейовий шар.

Котушки
Пластирі LUXPLAST в котушках призначені переважно для фіксації пов’язок і катетерів в період лікування та післяопераційного відновлення.

logo-extraplast_sm

Лікувальні та косметичні пластирі EXTRAPLAST представлені кількома серіями за принципом дії.

Aroma — це ароматичні гелеві пластирі від захитування, що діють на основі ефірних ароматичних масел.

Косметичні гідрогелеві пластирі Beauty з колагеном призначені для догляду за шкірою навколо очей і зменшення темних кіл. При регулярному використанні пластирі можуть служити для профілактики вікових зморшок. Другий продукт серії Beauty — гідроколоідні пластирі для проблемної шкіри, які ефективно впливають на вогнища запалення, сприяючи швидкому усуненню акне.

Охолоджуючі пластирі застосовуються для зняття температури, головного та м’язового болю. До їх складу входять екстракти перцевої м’яти, евкаліпта і лаванди. Абсолютно безпечні: можуть використовуватися дітьми та дорослими, підходять жінкам у період вагітності та лактації.

frauplast

Зігріваючий термопластирь FRAUPLAST на нетканій основі, призначений для зменшення болю в перші дні менструального циклу.

Cloudim vertical tab