frau_itest_new
Вагітність — щасливий і дуже відповідальний період у житті кожної жінки, тому таке делікатне питання, як діагностика вагітності, не терпить помилок. Тут однаково важливі як чутливість методу, так і його достовірність.

Logo frautest
Тести на вагітність FRAUTEST давно відомі на українському ринку та встигли зарекомендувати себе як надійний та якісний продукт. Дія тестів грунтується на визначенні гормону — хоріонічного гонадотропіну людини (ХГЛ) в сечі. ХГЛ розпочинає вироблятися плацентою, що розвивається, через 7-12 днів після зачаття, концентрація цього гормону в крові зростає і досягає свого максимуму на терміні 8-12 тижнів. Висока чутливість FRAUTEST дозволяє виявляти ХГЛ у концентрації від 15 мМО/мл, що забезпечує діагностику вагітності за 2 дні до передбачуваної дати затримки менструації.  Така чутливість сприяє мінімізації ризику отримання хибнопозитивного результату.

За рахунок унікальної латексної технології тести FRAUTEST дають чіткий, добре видимий результат. Їх виробник — компанія «Axiom GmbH» (Німеччина) — працює у відповідності з міжнародними стандартами якості: підтримується стерильність, низька вологість повітря і температурний режим у виробничих та складських приміщеннях.

Тести на вагітність FRAUTEST бувають трьох видів:
— тест-смужки,
— планшетні тести,
— струменеві тести.

Умови зберігання: Зберігати в сухому місці при температурі від 2°С до 30°С в закритій упаковці подалі від джерел тепла, недоступному для дітей місці.
Не використовувати після закінчення терміну придатності.

Logo itest
Itest plus — тести для визначення вагітності. Тести рекомендовані з перших днів затримки менструації.
Чутливість тестів від 25 мМО/мл.
Виробник: Atlas Link (Beijing) Technology Co., Ltd., Китай.

Умови зберігання: Зберігати в сухому місці при температурі від 2°С до 30°С в запечатаній упаковці подалі від джерел тепла, в недоступному для дітей місці.
Не використовувати після закінчення терміну придатності.

Cloudim vertical tab