silicon 4
Беруші SILENCE регульовані з силікону

Надійно захищають вушний канал від потрапляння води. Можуть використовуватися для плавання, а так само прийняття душу, щоб захистити вушний канал від подразнення або інфекції.
Знижують рівень шуму. Відмінний засіб для людей, що потребують відпочинку, а також для учнів і людей, зайнятих розумовою працею, коли необхідно максимально зосередитися.
Легко адаптуються до індивідуальної форми вушного каналу.
Забезпечують надійний захист органів слуху на шумних виробництвах.
Захищають вушний канал від попадання пилу і піску при сильному вітрі.
Знижують дискомфорт під час авіаперельотів.
SNR (середнє шумопоглинання) — 25 dB.
Властивості: Легко адаптуються до індивідуальної форми вушного каналу. Виготовлені з високоякісного гіпоалергенного силікону. Можна використовувати до тих пір, поки вкладиш не стане брудним або перестане бути липким. Для гігієнічного зберігання вкладишів між застосуваннями слід використовувати пластиковий контейнер.
Спосіб застосування: 1. Попередньо вимивши руки, надайте вкладишу кулеобразну форму. 2. Помістіть вкладиш у слуховий прохід і злегка натисніть на нього. Вкладиш створить повітронепроникне ущільнення, заліпивши слуховий канал.
Заходи безпеки: Не вставляти вглиб слухового каналу! Для того, щоб послабити або видалити вкладиш, натисніть за вухом. Не розрізати, не розламувати і не розтягувати вкладиші. При недотриманні інструкції може відбутися застрявання вкладишу у вушному каналі. Для видалення застряглого вкладиша зверніться до лікаря! Не намагайтеся дістати його самостійно! Вкладиші не призначені для дітей до 3 років. Використання вкладишів для для дітей у віці від 3 до 12 років тільки під наглядом дорослих.
Матеріал: Силікон.
Колір: Синій.
Вид упаковки: Пластиковий контейнер, картон, європідвіс
Упаковка: 4 шт
Виробник: Bengbu Hucong Hearing Protection Equipment Co., Ltd.
Країна виробництва: Китай
Термін придатності: 5 років

silicon 2
Беруші SILENCE адаптовані з силікону

• Надійно захищають вушний канал від потрапляння води. Можуть використовуватися для плавання, а так само прийняття душу, щоб захистити вушний канал від подразнення або інфекції.
• Знижують рівень шуму. Відмінний засіб для людей, що потребують відпочинку, а також для учнів і людей, зайнятих розумовою працею, коли необхідно максимально зосередитися.
• Легко адаптуються до індивідуальної форми вушного каналу.
• Забезпечують надійний захист органів слуху на шумних виробництвах.
• Захищають вушний канал від попадання пилу і піску при сильному вітрі.
• Знижують дискомфорт під час авіаперельотів.
• SNR (середнє шумопоглинання) — 23 dB.
Властивості: Добре зберігають форму, легко адаптуються до розмірів слухового каналу. Виготовлені з високоякісного гіпоалергенного силікону. Вкладиші є багаторазовими і легко миються теплою водою з милом. Для гігієнічного зберігання вкладишів між застосуваннями слід використовувати пластиковий контейнер.
Спосіб застосування: 1. Вставте вкладиш у вушний канал. Для більш легкого проникнення слід потягнути вухо вгору і назад. 2. Розмістіть вкладиш у зручному положенні.
Запобіжні заходи: Вкладиші не призначені для дітей до 3 років. Використання вкладишів для дітей у віці від 3 до 12 років тільки під наглядом дорослих.
Матеріал: Силікон
Колір: Оранжевий
Вид упаковки: Пластиковий контейнер, картон, європідвіс
Упаковка: 2 шт
Виробник: Bengbu Hucong Hearing Protection Equipment Co., Ltd.
Країна виробництва: Китай
Термін придатності: 5 років

poliur 4
Беруші SILENCE зі спіненого поліуретану

• Знижують рівень шуму.
• Відмінний засіб для людей, що потребують відпочинку, а також для учнів і людей, зайнятих розумовою працею, коли необхідно максимально зосередитися.
• Забезпечують надійний захист органів слуху на гучних виробництвах; захищають вушний канал від попадання пилу і піску при сильному вітрі.
• Знижують дискомфорт під час авіаперельотів.
• SNR (середнє шумопоглинання) — 33 dB.
Властивості: Добре відновлюються після деформації, легко адаптуються до індивідуальної форми вушного каналу. Виготовлені з високоякісного гіпоалергенного поліуретану. Можна використовувати до тих пір, поки вкладиш не стане брудним. Для гігієнічного зберігання вкладишів між застосуваннями слід використовувати пластиковий контейнер.
Спосіб застосування: 1. Попередньо вимивши руки, надайте закругленим кінцям вкладишу конусоподібну форму. 2. Вставте вкладиш у вушний канал. Для більш легкого проникнення слід злегка потягнути вухо вгору. 3. Розмістіть вкладиш у зручному положенні.
Запобіжні заходи: Вкладиші не призначені для дітей до 3 років. Використання вкладишів для дітей у віці від 3 до 12 років тільки під наглядом дорослих.
Матеріал: Спінений поліуретан
Колір: Жовтий
Вид упаковки: Пластиковий контейнер, картон, європідвіс
Упаковка: 4 шт
Виробник: Bengbu Hucong Hearing Protection Equipment Co., Ltd.
Країна виробництва: Китай
Термін придатності: 5 років

 

Cloudim vertical tab